Víkend s deťmi

Víkendové pobyty sú vhodné pre všetky deti do 10 rokov, ktoré sa chcú na chvíľu preniesť do rozprávky a zažiť víkend s rozprávkovými bytosťami.

Nech sa páči – poďte s nami, na stretnutie s rozprávkami

Náš tím

Alica Hammerová

Zakladateľka Víkend s deťmi
Zakladateľka Víkendových pobytov – Víkend s deťmi. Inštruktor Kids Aerobik, Bodywork. Mojou ďaľšou obľúbenou aktivitou je organizovanie tanečných súťaží Pohyb bez bariér. www.pohybbezbarier.sk
team-imagePlease specify image url

Barbora Kubíková

Hl. animátorka, lektorka plávania
Trénerka plávania a Babyplávania, kulturistiky, fitness, jumpingu a alpiningu, Kids Jumpingu a detskej Jogy. Celý život sa venuje športu a už niekoľko rokov pracuje ako športový inštruktor so zameraním na deti. Momentálne pôsobí aj v plaveckaskolka.sk a v lete ju nájdete v letných táboroch Dory.

Peter Martinek

Animátor, zdravotník
Animátor a pán zdravotník v jednej osobe. Práve on nás stráži a ochraňuje na našich pobytoch. Keďže je predsedom Slovenského červeného kríža pre Žilinu, tak na pobytoch nemajú šancu ani tie najmenšie odreniny Určite nám ukáže, ako správe podať prvú pomoc – keďže vedie vzdelávacie kurzy pre deti i dospelých. Veľa času strávil aj v letných táboroch, či už ako animátor alebo vedúci.


To Top